Tiwi Ailesinin Özellikleri

Kendi kanallarınızı kurun ! tivuu sayesinde artık kendi televizyon kanallarınızı kurup, kendi videolarınızı yükleyerek dünyanın her yerinden milyonlarca kişi ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi kendi video blogunuza, web sitesnize veya sosyal ağ profillerinizde tüm videolarınızı gönderebilirsiniz.
İptiwi’nin kullandığı IPTV tabanlı yeni nesil teknolojisi ile videolarınızın yüklenmesi için beklemeye artık gerek yok. İzlediğiniz videoyu istediğiniz zamanda durdurup, geri veya ileri alarak izleyebilirsiniz.
ShopTiwi özelliği ile artık alışverişleriniz daha kolay! İzlediğiniz videonun içerisinde etiketlenmiş ürünlere, tek bir tıklama ile ShopTiwi üzerinden ulaşabilir, ürünü inceleyip sadece internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Alışveriş hiç bu kadar zevkli olmamıştı...
İzlediğiniz videoları ister sık kullanılanlara ekleyin isterseniz çalma listenize ekleyerek görüntümleme deneyiminizi geliştirin. Üstelik en sevdiğiniz kanalların veya videoların abonesi olarak takip etmeniz artık daha kolay...
İptiwi’nin birbirinden farklı 30’dan fazla tematik kanalı ile dünyanın farklı kapıları sizler için açılıyor. Modadan sinemaya, yemekten spora bir çok farklı dünyayı sizlere sunabilmek için hazırlanmış kanallar ile artık bir çok şeye, tek bir yerden takip edebilmeniz mümkün.
İptiwi’ye ulaşmak için bilgisayarınızı açmanıza gerek yok. Yeni nesil teknoloji sayesinde artık cep telefonunuzdan, akıllı bilgisayarlarınıza kadar tüm ekranlardan tivuu’ye ulaşmanız mümkün.Geliştirdiği uygulamalar ile iPhone, iPad, Blacberry, Samsung Galaxy veya HTC ‘lerden de evde, işte, okulda veya yolda tivuu’yi takip edebilirsiniz.

Şifre Hatırlatma

Aktivasyon kodunu gelmedi